BTC

Американський іпотечний оператор UWM буде приймати платежі в BTC

United Wholesale Mortgage (UWM), один з найбільших іпотечних операторів США, планує почати приймання платежів в біткоінах до кінця 2021 року.

Раніше UWM був відомий як United Shore Financial. Торік він надав клієнтам іпотечні кредити на суму близько $ 183 млрд. Генеральний директор UWM Мет Ішбіа (Mat Ishbia) повідомив, що компанія готова вийти на новий рівень. Тому було прийнято рішення, що вже в цьому році UWM додасть підтримку біткоіна. Надалі UWM буде приймати платежі в ефірах і інших альткоінах.

«Спочатку ми почнемо з BTC, щоб “пройтися перед бігом”, але ми розглядаємо й інші криптовалюти. Ми відкриті до інновацій і раді, що вже в цьому році станемо одними з перших американських компаній в іпотечній індустрії, які беруть біткоіни », – сказав Ішбіа.

За останні кілька років криптовалюти стали активно використовуватися в іпотечному секторі. У березні канадська компанія Mogo, зареєстрована на фондовій біржі Nasdaq, надала клієнтам можливість використовувати кешбек, отриманий при оформленні іпотеки, для покупки біткоіна. Генеральний директор Mogo Девід Феллер (David Feller) назвав біткоін класом активів, вартість яких з часом може сильно зрости. За словами Феллера, куплені п’ять років тому криптовалюти на $ 3100 сьогодні коштують понад $ 350 000.

У 2019 криптовалютний підприємець Брок Пірс (Brock Pierce), який зіграв у фільмі «Могутні каченята», потрапив в заголовки газет після того, як взяв першу у світі іпотеку за біткоіни для покупки будинку в Амстердамі. Пірс вважає, що іпотечні позики з використанням криптоактивів розширюють можливості людей, які бажають придбати нерухомість.

У цьому місяці законодавці Іспанії представили законопроєкт, спрямований на легалізацію виплат іпотечних кредитів в криптовалютах.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *