Alibaba Cloud

Alibaba Cloud попередило про припинення обслуговування криптокомпаній в Китаї

Компанія пояснила своє рішення посиленням законодавчих норм.

Найбільший постачальник хмарних послуг в Китаї Alibaba Cloud повідомив місцевим криптовалютним і майнінговим компаніям, що відповідно до нормативних вимог він може перестати підтримувати їх домени та сервери. Про це в Twitter написав китайський журналіст Колін Ву.

Як пояснили представники Alibaba Cloud, причина обмежень в тому, що з другого кварталу 2021 року регуляторні вимоги посилилися.

Ву стверджує, що Alibaba Cloud приєдналася до «полювання» на майнерів криптовалют в Китаї. При цьому журналіст упевнений, що це рішення хмарної компанії не зробить великого впливу на криптобіржі, оскільки їх сервери розташовані за межами Китаю. Однак компаніям з видобутку криптовалют доведеться шукати іншого постачальника хмарних послуг.

Alibaba Cloud – найбільший постачальник хмарних послуг на ринку Китаю. Він надає хмарні рішення для корпорацій, стартапів і держсектору. Його конкуренти – Tencent Cloud і AWS – поки не зробили аналогічних попереджень.

Раніше влада китайської провінції Сичуань наказала компаніям, що виробляють електроенергію, припинити обслуговування гірничодобувних компаній в цьому районі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *