ETH

Викрадено 323 млн доларів із протоколу Ethereum

Розглядаючи серію транзакцій etherscan видно, що зловмисник скористався Wormhole, який є мостом між двома блокчейнами Ethereum та Solana і викрав 323 мільйони доларів у Ethereum.

Wormhole є тим самим сполучним протоколом, який допомагає переносити активи з різних протоколів системи блокчейн. Міст займається блокуванням активів і створенням обгорткової версії коштів у ланцюжку призначення, а той час поки клієнт переводить акценти з одного ланцюжка в інший.

На цей момент невідомо, яким чином зловмисник обдурив експлойт, але саме це призвело до крадіжки 323 мільйонів доларів за поточними цінами. Записи транзакцій Etherscan дає опис крадіжки 93 000 XNUMX використанням Ethereum. Зараз цей експлойт протоколу DeFi вважається найбільшим.

Wormhole заявив, що дану платформу закриють на так зване технічне обслуговування, адже вони намагаються знайти злочинців, які вчинили атаку і надаватиме оновлення через свій обліковий запис у Twitter. Пізніше було сказано, що ця платформа використовувалася для 120 1 wETH. Сама платформа зробила заяву про те, що додасть додаткові Ethereum протягом наступних кількох годин, щоб гарантувати, що wETH підтримуватиметься у співвідношенні 1: XNUMX.

“Ми працюємо над тим, щоб швидко відновити мережу”, – заявлено в Twitter.

Адреса, яка безпосередньо пов’язана з роботою Wormhole надіслала повідомлення по ланцюжку, в якому була цікава пропозиція. Зловмиснику запропонували зайнятися пошуком помилок, за що йому заплатили б 10 мільйонів доларів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.