28 Березня 2023 в 19:25
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Розробники Ethereum анонсували оновлення Shapella

Ethereum
Share this page to Telegram

Розробники Ethereum у своєму блозі повідомили про готовність запуску оновлення Shapella. Вони зазначили, що воно буде активоване в мережі в епоху 194048, заплановане на 00:27:35 13 квітня 2023 року.

Програмісти підкреслили, що з 28 березня до 5 квітня поточного року нагороди за Ethereum Bug Bounty подвоєні залежно від ступеня вразливості в коді Shapella. Розробники наголосили, що після плавного переходу з тестової мережі Goerli команди клієнтів запланували оновлення Shapella для активації в основній мережі. Консенсусу буде досягнуто під час 157-ї зустрічі AllCoreDevs Execution Layer.

Фахівці підкреслили, що апдейт піде за злиттям мереж і дозволить валідаторам виводити свою частку зі стейкінгу. Оновлення також вводить нові функціональні можливості як рівня виконання, так механізму консенсусу.

Розробники рекомендували стейкерам оновити вузол до останньої версії Ethereum. Вони зазначили, що якщо використовується клієнт, який не пройшов апдейт до фінального апдейту, то програма синхронізуватиметься з блокчейном до форку.

Розробники наголосили, що Shapella не вносить критичних змін у смартконтракти. Творці програм та інструментів повинні переглянути зміни, щоб переконатися, що всі виправлення зроблено. Потім вони можуть зрозуміти, як використовувати нові інтегровані функції.

Численні користувачі криптовалют з нетерпінням чекали на новий апдейт. Експерти сперечалися про те, як він вплине на котирування цифрової монети. За даними на 19:00 за київським часом 28 березня 2023 року, курс віртуальної валюти зафіксувався на значенні $1742. Ринкова капіталізація активу становила $213,2 млрд. Торгові обсяги минулої доби дорівнювали $7,86 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар