XRP

Coinbase перевела між своїми гаманцями 256 мільйонів XRP

Популярний трекінговий сервіс криптовалютних транзакцій Whale Alert виявив посилання колосальних 256 мільйонів токенів XRP, які залишили найбільшу в США криптобіржу Coinbase.

Переміщена кількість токенів еквівалентна $ 300 776 300 при поточній ціні XRP $ 1,13.

XRP

Дані, надані аналітичним сайтом Bithomp, який відстежує в тому числі операції з XRP, показали, що транзакція була виконана між внутрішніми гаманцями Coinbase.

Цікаво, що криптовалютна торгова площадка, зареєстрована на Nasdaq, призупинила торги XRP в січні цього року разом з іншими великими біржами, наприклад, Bitstamp, Binance U.S. та ін. Це сталося після того, як регуляційне агентство SEC США ініціювало судовий позов проти Ripple Labs в грудні 2020 року.

Спільнота очікувала, що Coinbase відновить XRP на своїй платформі 28 липня, оскільки в цей день голова SEC Гері Генслер повинен був представити детальний план регулювання криптовалюти сенатору-демократу Елізабет Уоррен. Остання є членом Демократичної партії та головою підкомітету сенатського банківського комітету з економічної політики.

Уоррен по праву вважається затятим критиком криптовалют, вважаючи, що їх висока волатильність створює великі ризики для споживачів і фінансових ринків.

На цьому тижні Whale Alert виявив і інші великі транзакції XRP. Найбільша за обсягом торгів криптобіржа Binance перевела приголомшливі 100 мільйонів токенів XRP у двох транзакціях (по 60 мільйонів і 40 мільйонів XRP).

Одержувачем була найбільша криптобіржа в Китаї Huobi.

XRP
Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *