29 Червня 2023 в 20:17
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Тижневий обсяг торгів на альтернативному майданчику Coinbase перевищив $800 млн.

Coinbase
Share this page to Telegram

Криптовалютний ринок позитивно відреагував на запуск бірж Coinbase нового майданчика для торгівлі криптодеривативами на Бермудах.

У квітні американська криптобіржа Coinbase повідомила користувачів про отримання ліцензії класу F згідно із законодавством про бізнес у сфері цифрових активів від Грошово-кредитного управління Бермудських островів (BMA).

Після завершення підготовчого етапу адміністрація Coinbase заявила, що дозволить міжнародним користувачам торгувати прив’язаними до біткоїна та ефіру безстроковими ф’ючерсами через нову платформу, що базується на Бермудських островах.

«Coinbase International Exchange успішно стартувала. Ми маємо намір продовжити активну роботу зі збільшення ринкової частки й плануємо у другій половині року запропонувати користувачам нову функціональність та додаткові продукти», – повідомив менеджер з продуктів Coinbase Еммануель Гох (Emmanuel Goh).

За даними аналітиків The Block, за період з 21 по 28 червня обсяг торгів на біржі становив майже $900 млн.

Coinbase

Окрім представництва на Бермудських островах, під контролем біржі Coinbase залишається майданчик в Ірландії. Наприкінці 2022 року Центральний банк Ірландії видав Coinbase ліцензію постачальника послуг віртуальних активів (VASP), що надає послуги жителям країни.

У середу, 28 червня, Coinbase направила до Окружного суду Нью-Йорка клопотання про відхилення позову Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC), стверджуючи, що криптовалютна біржа не торгує активами, які можуть вважатися інвестиційними контрактами.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар