Cardano

За тиждень ціна Cardano виросла більш ніж на 30%

Альткоін Cardano (ADA) у квітні злетів у ціні майже на 50%. Інтерес до цієї криптовалюти за останні кілька місяців помітно посилився як на спотовому, так і на ф’ючерсному ринках.

Наприклад, в березні відкритий інтерес до ф’ючерсах на ADA вперше досяг $ 1 млрд. Ціна альткоіна у 2021 році зросла більш ніж в п’ять разів.

Курс ADA в понеділок, 10 травня, зміцнився до $ 1,8 (+ 2,5% за добу). За тиждень Cardano додав трохи більше ніж 30%.

Зараз монета розташовується на п’ятому місці в рейтингу найбільших криптовалют за версією CoinMarketCap. За капіталізацією ADA обійшов XRP і Tether (USDT).

Сумарна вартість Cardano досягла $ 57,444 млрд.

Ключовою подією для альткоіна став прорив опору в районі $ 1,48 в кінці минулого тижня. Фундаментальні показники криптовалюти поліпшуються, відзначають аналітики. Тепер перед Cardano стоїть завдання зламати опір в районах $ 2 і $ 2,25.

Чергове оновлення програмного забезпечення дозволить поліпшити продуктивність мережі Cardano і залучити більше користувачів. Протягом травня й червня деяким учасникам екосистеми в тестовому режимі стануть доступні опції, які активуються через форк Alonzo.

Оновлення буде інтегруватися в роботу мережі поступово, щоб випробувати нові опції та усунути помилки в роботі ПЗ, якщо такі виникнуть, йдеться в блозі розробників альткоіна.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *