Криптовалюти

Трейдери з США масово використовують VPN для обходу заборон на торгівлю криптовалютними деривативами

Згідно з дослідженням Inca Digital, американські криптовалютні трейдери обходять географічні блокування сайтів закордонних торгових платформ за допомогою VPN.
Трейдери з США з легкістю обходять обмеження бірж криптовалют, які закрили доступ на основі географічних підмереж IP-адрес. Для цього вони використовують віртуальні приватні мережі (VPN), що змінюють їх розташування на країну, де дозволена торгівля цифровими активами. Крім того, при реєстрації на біржах, користувачі можуть навмисно надавати неправдиву інформацію про своє місце проживання.

Технологія Inca Digital використовується Комісією з торгівлі товарними ф’ючерсами США (CFTC), що регулює торгівлю деривативами в Сполучених Штатах. Офшорні майданчики не контролюються цим відомством, тому вони можуть не потрапляти під дію правил CFTC, що стосуються захисту інвесторів та боротьби з маніпулюванням ринком.

Inca Digital проаналізувала записи трейдерів у Твіттері про успішно проведених криптовалютних транзакціях. Аналітики виявили близько 2000 подібних твітів, 372 з яких були написані американцями. З них 240 громадян використовували Гонконзькій біржі FTX. Передбачається, що це лише мала частина від реальної кількості трейдерів, які обходять блокування.

Ще зовсім недавно користувачі FTX на початковому рівні KYC могли щодня виводити до $ 9000. без надання документів, що засвідчують особу. Пізніше керівництво торгової платформи повідомило, що посилить заходи для блокування трейдерів з США.

Біржа Binance вже неодноразово відправляла повідомлення громадянам США, щоб вони припинилися користуватися майданчиком, оскільки це порушує законодавство їхньої країни. Раніше журналісти Forbes опублікували статтю, в якій заявили, що Binance нібито закликала громадян США до використання сервісів VPN, щоб уникнути контролю з боку регуляційних органів. Binance спростувала ці заяви та подала в суд на видання за наклеп.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *