8 Січня 2023 в 21:28
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Shiba Inu може стати партнером Bugatti Group

Shiba Inu
Share this page to Telegram

Команда розробників криптовалютного проєкту Shiba Inu (SHIB) анонсувала майбутнє партнерство із конгломератом Bugatti Group. Раніше обидві сторони не повідомляли будь-яких деталей про майбутню співпрацю, проте останній рекламний ролик фірми дав клієнтам зрозуміти, що йдеться про можливу колекцію сумок із логотипом віртуальної валюти.

Bugatti Group вже понад 80 років займається проєктуванням, виробництвом та продажем валіз, сумок, портфелів та аксесуарів. Компанія заявила про себе ще в 1940-х роках, представивши громадськості концепт «виняткового дизайну та чудових матеріалів».

В кінці 2022 керівництво компанії серйозно звернуло увагу на криптовалютний сектор, попри короткостроковий крах індустрії. Рада директорів ініціювала запуск власної колекції невзаємозамінних токенів (NFT).

В рамках цифрового проєкту, громадськості було представлено колекцію Bugatti Group Genesis NFT, власники якої отримали різноманітні переваги. Наприклад, доступ до ексклюзивних каналів соціальних мереж, знижки на майбутні продажі та багато іншого.

Розробники Shiba Inu також досягли серйозного успіху з моменту запуску криптовалюти, присвяченої мему з собакою породи Сіба Іну.

Потенційне партнерство з Bugatti Group може бути підтвердженням того, що команда творців віртуального токена готується до запуску метавсесвіту та серйозно вирішила зміцнити свою партнерську програму. Розробники неодноразово заявляли, що хочуть залишити значний слід у світі NFT.

Останні кілька місяців попит на токен SHIB впав, а його ціна опустилася більш ніж на 90% від рекордного цінового максимуму. Станом на 8 січня 2023 року котирування Shiba Inu зафіксувалися на значенні $0,0000084. Ринкова капіталізація активу становила $5,13 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар