29 Квітня 2021 в 09:47
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ripple стане публічною компанією в разі перемоги в суді над SEC

Новини Ripple
Share this page to Telegram

Компанія хотіла провести IPO ще у 2020 році, проте її планам завадили звинувачення в продажу незареєстрованих цінних паперів на $ 1,3 млрд, висунуті Комісією з цінних паперів і бірж США.
Генеральний директор японського фінансового гіганта SBI Group Йоситака Китай заявив, що Ripple стане публічною компанією. За його словами, співзасновник Ripple Кріс Ларсен хоче, щоб компанія рухалася в цьому напрямку. Китай стверджує, що це станеться після завершення судового процесу блокчейн-стартапу з Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC).

Раніше японський фінансовий конгломерат запропонував акціонерам отримати дивіденди в криптовалюті XRP. На кожні 100 акцій SBI Group виплатить токени в еквіваленті $ 23. Їх точна кількість буде визначено за курсом на 30 червня. SBI Group – один з давніх партнерів компанії Ripple.

Про плани Ripple провести IPO повідомляв генеральний директор компанії Бред Гарлінгхаус на економічному форумі в Давосі на початку 2020 року. Однак в кінці того ж року SEC звинуватила Ripple в незаконному продажі незареєстрованих цінних паперів під виглядом токенів на $ 1,3 млрд.

14 квітня котирування XRP наближалися до позначки $ 2. Це сталося на тлі кількох позитивних факторів у справі Ripple і SEC. Наприклад, 7 квітня суд відкрив блокчейн-проекту доступ до документів для внутрішнього використання SEC. Компанія розраховує знайти докази того, що регулятор в минулому називав токен XRP валютою, а не цінним папером.

А 12 квітня Гарлінгхаус і співзасновник блокчейн-проекту Кріс Ларсен подали клопотання на відхилення позову SEC про їх індивідуальної відповідальності. На думку представників компанії, регулятор не зміг довести факт навмисного порушення законодавства з боку її керівництва. На 29 квітня 10:05 по Києву XRP торгується на рівні $ 1,38, за даними CoinGecko. За квітень токен подорожчав на 146%.

Першою публічною криптобіржею стала Coinbase. Акції майданчика почали торгуватися біржі NASDAQ 14 квітня. Також про плани провести прямий лістинг і стати публічною компанією до кінця 2021 року заявляв генеральний директор криптобіржі Kraken Джессі Пауелл.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар