Прогноз Bitcoin

Прогноз XRP на 23 квітня 2021 року

Ціни на криптовалюту впали під час нічної сесії, оскільки ринок стурбований новою податковою пропозицією Джо Байдена. Як повідомляє Bloomberg, президент запропонував удвічі збільшити податок на приріст капіталу для багатих. Американські інвестори вже стикаються з цим податком, якщо вони тримають свої активи понад рік. Дійсно, Податкова служба (IRS) почала приділяти більше уваги цьому типу правозастосування.

Біткоін ненадовго впав нижче $ 50 000, в той час, як інші монети, такі як Ether, XRP і Dogecoin, впали більш ніж на 10-20%. XRP втратив майже весь свій квітневий прибуток на тлі цієї розпродажі. Криптовалюта XRP, пов’язана з Ripple, впала до $ 0,88, найнижчого рівня з 7 квітня на біржі Binance. За останні 24 години він впав на 22% Це була найбільша одноденна процентна втрата з 1 лютого, а за останні сім днів XRP впав в ціні, втративши 39,43%.

Технічний аналіз XRP / USD

Котирування пари XRP / USD на рівні $ 1,05. XRP продовжує падати разом з ринком, впавши до мінімального значення в $ 0,8861, і після відкоту торгується вище рівня підтримки $ 1,00. XRP другий тиждень залишається в локальному спадному каналі, і поки ознак розвороту не демонструє.

Відновлення на 4-х годинному графіку було незначним, і в довгостроковій перспективі на денному графіку індикатори сигналізують про ймовірне продовження падіння:

Ключові рівні підтримки: $ 1,00, $ 0,90, $ 0,78.

Ключові рівні опору: $ 1,10, $ 1,25, $ 1,53.

Графік Bitcoin

Індикатор MACD на денному графіку спрямований вниз, а MACD-гістограма в зоні продажу, сигналів до розвороту не демонструють. RSI (індекс відносної сили) на рівні 46, що вказує на переважання продавців на ринку.

Однак, ріпл залишається в межах висхідного каналу, і поки впав всього до його середньої лінії, а подальше його падіння може привести до рівнів $ 0,78 і 0,65. Довгостроково на тижневому графіку ціна почала корекцію, індикатори на тижневому графіку XRP / USD залишаються бичачі, і актив нарешті вийшов із зони перекупленності.

Майбутній судовий розгляд зараз впливає на ціну монети. Очікування хорошого результату дозволяє ціні рости, а позитивні новини почали залучати великих інвесторів. Новинний фон по Ripple зберігається оптимістичний, і в разі врегулювання конфлікту з SEC, актив чекає продовження зростання.

На зростання активу вплинули новини з приводу судового процесу між Ripple і SEC: компанія змогла здобути дві перші юридичні перемоги. Це головний фактор, який рухає ціну монети вгору. Інший фактор, що біржі дійсно почали релістінг XRP, що підніме його ціну.

Р.S. Все написане є особистою думкою розробників сайту і ні до чого не закликає читачів. Пам’ятайте про ризики при інвестуванні в криптовалюту.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *