Manchester United

Платформа Tezos підписала контракт із Manchester United

Блокчейн-платформа Tezos підписала довгострокову угоду з англійським футбольним клубом Manchester United. Представники компанії заявили, що, згідно з договором, вони набули права на розміщення власного логотипа на тренувальній формі команди.

Засновники технологічного стартапу не стали афішувати офіційну суму угоди. Проте англійські ЗМІ запевнили, що вона оцінюється щонайменше у $27 млн. Вони також зазначили, що пресслужба манкуніанців вже підготувала спеціальні рекламні відеоматеріали про нове партнерство.

Особи, близькі до керівництва клубу Англійської прем’єр-ліги, заявили, що у Манчестері вже давно вивчають можливості технології Web 3.0 та криптовалют. Угода із Tezos є важливим етапом інтеграції цифрових валют у клубну інфраструктуру. Ходять чутки про те, що в Юнайтед докладно досліджують індустрію невзаємозамінних токенів (NFT) і замислюються над тим, як зробити численну армію шанувальників Червоних дияволів ближче до улюбленої команди.

За словами британських журналістів, керівництво манчестерського клубу розглядало кілька варіантів серед блокчейн-компаній, але зупинилося саме на Tezos. Це сталося після того, як місцева контора, яка є постачальником послуг електронної комерції, вела переговори з керівництвом футбольної команди минулого року.

Однак тоді сторони не змогли здійснити угоду. Вона зірвалася через фанів команди, які на той момент активно протестували. Вони бажали, щоб сімейство Глейзерів негайно продало клуб через чутки про участь у Суперлізі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.