23 Серпня 2021 в 20:24
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Monero додає в ціні на тлі рекордно високої мережевої активності

Monero
Share this page to Telegram

Приватний альткоін Monero (XMR) дорожчає з середини серпня. За останні 24 години ціна криптовалюти зросла ще на 16% до $ 328. Капіталізація XMR в понеділок, 23 серпня досягла $ 5,9 млрд.

Монета піднялася на 28-й рядок рейтингу найбільших цифрових валют за версією сайту CoinMarketCap.

Зміцнення курсу Monero спостерігається з 17 серпня, після того, як розробники запустили атомарні свопи XMR BTC, які тепер доступні в основній мережі. Цей інструмент дає можливості для конфіденційного обміну криптовалют між різними блокчейнами, йдеться в заяві команди творців Monero.

Операція здійснюється за допомогою смартконтрактів. При цьому використання атомарних свопів не вимагає залучення третьої сторони, наприклад, біржі. Саме це оновлення і створило умови як для сплеску мережевої активності, так і для зростання вартості XMR.

Аналітики Messari також звертають увагу на поліпшення фундаментальних показників криптовалюти.

За останній місяць помітно зросло середньодобове число транзакцій в мережі Monero. Якщо в червні та липні користувачі в день здійснювали від 14 000 до 20 000 операцій, то в серпні цей показник періодично підскакував до 30 000 транзакцій і вище.

Паралельно знижується індекс волатильності Monero. Зараз він становить 0,67%, тоді як в червні цей індикатор перевищував 2,4%.

Дослідники помітили, що якщо волатильність XMR зростає, то вартість монети падає. Якщо ж спостерігається зворотна динаміка, то ціна альткоіна поступово збільшується.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар