19 Лютого 2023 в 18:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Мережа Helium Network буде перенесена до Solana

Solana
Share this page to Telegram

Розробники повідомили про майбутні зміни для Helium Network. Вони зазначили, що на 27 березня 2023 року заплановано міграцію мережі та розгортання оракулів у блокчейні Solana. Це стане важливим етапом підвищення масштабованості та надійності шуканої мережі.

Після кількох місяців планування та технічної розробки представники Helium Foundation повідомили остаточну дату переходу. За словами творців блокчейн-стартапу, спільнота Helium має зосередити всю увагу на підтримці спеціально створеного ланцюжка блоків (Helium Layer 1) та розширенні децентралізованих мереж.

Після затвердження пропозиції HIP 70 спільнотою Helium, розробники продукту Core старанно працювали над створенням функціонала для перенесення мережі на блокчейн Solana. Крім того, вони створювали нові додатки, інструменти управління Realms, займалися впровадженням оракулів PoC, створенням оракулів Open LNS і обліку передачі даних, а також завантаженням облікового запису Helium в Solana Devnet.

У намічений день розробники ініціюють зупинку поточного ланцюжка за допомогою змінного. Валідатори перестануть створювати блоки, а маршрутизатори, вузли блокчейну та ETL (конвеєри даних, що використовуються для збору відомостей із різних джерел), більше не синхронізуватимуть блоки та транзакції. Стан мережі та облікових записів буде заморожено.

Після того, як основні розробники підтвердять, що виробництво блоків зупинено, буде зроблено остаточний знімок блокчейну Helium. Згодом стан ланцюжка буде перенесено до Solana, включаючи всі облікові записи та віртуальні токени.

Поки механізм Proof-of-Coverage та передача даних будуть відновлюватися, точки доступу не зможуть бути додані або змінені. Передача токенів не буде завершена, а програми, такі як Helium Explorer та інші, перейдуть в автономний режим. За словами розробників, більшість власників точок доступу можуть навіть не помітити простою.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар