Massmining

Massmining потрапила в список від ЦБ

Компанія Massmining заснована у 2018 році та є прикладом інвестиційної платформи під забезпечення майнінгу криптовалют. Розробники фінансової стратегії пропонують своїм інвесторам стати учасником великого майнінг пулу, що займається видобутком криптовалют внаслідок загальної потужності.

Massmining відкриває можливість інвестувати в покупку устаткування для майнінгу, яке в загальній системі учасників буде займатися видобутком цифрових валют. Інвестиції в Massmining носять безповоротний розміщувальний характер. Компанія відшкодовує інвестиції шляхом розподілу криптовалюти, видобутої в процесі роботи загального пулу майнінгу. Розподіл коштів відбувається між усіма учасниками ринку відповідно до частки участі в купівлі обладнання. Також шляхом видобутої криптовалюти покриваються витрати на амортизацію майнінгового обладнання.

Маркетингова стратегія компанії передбачає виплату бонусів в розмірі 0,1% в день, 3% в місяць і 36% в рік. Слід розуміти, що вибираючи способом збереження грошових коштів інвестування в майнінг, користувач фактично купує частку в майнінг пулі, який працює 24/7.

Фізичний видобуток криптовалют є головним плюсом Massmining. Компанія займається залученням коштів на виконання законного і високо прибуткової дії – майнінгу криптовалют, яке, до того ж буде довго актуально, а розподіл коштів відбувається за допомогою ліцензованих крипто-обмінників і бірж, з якими співпрацює Massmining.

Незрозуміло в такому випадку, чому Massmining потрапила в список фінансових пірамід ЦБ. Компанія згідно із заявою фінансового регулятора стоїть в одному ряду з гучною Finiko. Massmining на відміну від сумнівних проєктів, представлених в списку ЦБ, має офіційний статус компанії, зареєстрованої в юрисдикції Маршаллових островів.

На відміну від інших офшорів, територія держави має «білу» репутацію, оскільки фактичним патроном країни є США. Згідно з даними з реєстрації, Massmining може бути використана для управління і зберігання акцій, облігацій, часткою інших компаній, а також для інвестування в криптовалюти. Чим розробники й займаються.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.