Новини Bitcoin

Курс біткоіна злетів і обвалився на тлі звіту Facebook

Вартість першої криптовалюти спочатку перевищила $ 56,4 тис., після чого за кілька годин відкотилася до $ 53,4 тис. Це може бути пов’язано з тим, що чутки про покупку соціальною мережею біткоіна не підтвердилися.
Увечері 28 квітня курс біткоіна на криптобіржі Binance за годину виріс на 4,3%, до локального піку в $ 56,4 тис., Після чого почав різко падати. Вранці 29 квітня вартість біткоіна опустилася до $ 53,4 тис. Станом на 09:30 по Києву перша криптовалюта торгується на рівні $ 54,2 тис.

Різкий зліт ціни і подальший її обвал стався на тлі публікації фінансової звітності компанії Facebook. Раніше в мережі почали поширюватися чутки, що соціальна мережа придбала біткоіни. Першим про це повідомив інвестор і партнер Morgan Creek Digital Алістер Мілн. Також таку можливість допустила старший аналітик компанії Messari Миру Крістанто. Інформацію опублікували різні новинні джерела, в тому числі телеканал Fox Business.

Однак у квартальному звіті Facebook не згадується ні біткоіни, ні інші криптовалюти, а також плани компанії з їх купівлі.

Раніше компанія Tesla розкрила у фінансовій звітності, що продала 10% біткоінів на суму $ 272 млн, зафіксувавши прибуток в $ 101 млн. Фінансовий директор автовиробника Зак Кіркхорн підкреслив, що Tesla має намір зберегти поточні активи в криптовалюті, а також продовжувати накопичувати монети, отримані в якості оплати за автомобілі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *