Новини Bitcoin

Kpиптoaнaлітик рекомендує звернути увагу нa 11 кpиптoвaлют

Відомий криптостратег і трейдер назвав 11 криптоактивів, які він планує зберігати в цьому місяці, оскільки вважає, що вони готові зробити масовий прорив.

У новому твіті трейдер під псевдонімом Capo написав, що він зробить ставку на протокол Syntropy (NOIA), який оптимізує і шифрує загальнодоступний інтернет для своїх користувачів, токен управління Reserve Rights Token (RSR) і криптовалюта провідної платформи смарт-контрактів Ethereum (ETH).

Крім того, Capo проявив інтерес до проекту з кібербезпеки Constellation (DAG), децентралізованої біржі Balancer (BAL), децентралізованої бази даних Phala Network (PHA) зі збереженням конфіденційності, проекту Oracle Tellor (TRB), платформі автономної економіки Sora (XOR), автоматизованого маркет-мейкеру PorkSwap (PSWAP), відео- і ігровому протоколу Verasity (VRA) і екосистемі на основі блокчейна Sand.

криптостратег

Крім того, трейдер очікує зростання альткоінів, особливо серед монет з низькою капіталізацією, оскільки, на його думку, індекс домінування інших, який відстежує продуктивність криптовалютних ринків, за винятком біткоіна та основних альткоінів, вирвався з п’ятирічної консолідації.

Коли люди переходять з альтернативних валют на BTC, через кілька днів вони памп’яться. Чесно кажучи, дуже зручно перебувати в основному в альтах.

Новини Bitcoin

Дивлячись на NOIA, Capo вважає, що альткоін знаходиться на ранній стадії масивного параболічного руху, який дозволить йому принести прибуток понад 160% щодо біткоіна (NOIA / BTC) в порівнянні з поточною ціною 0,00001229.

Новини Bitcoin

Що стосується токена Reserve Rights Token, Capo прогнозує потенціал зростання понад 220% стосовно біткоіна (RSR / BTC) з поточного значення 0,00000155.

Новини Bitcoin

Трейдер також відстежує рухи Ethereum, вважаючи, що зростання другої за величиною криптовалюти не зупиниться на позначці в $ 10000.

За даними CoinMarketCap, на момент написання статті Ethereum утримувався на рекордному максимумі вище $ 3100.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *