23 Жовтня 2022 в 16:41
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ілон Маск: рецесія на ринках буде довгою

Маск

Ілон Маск вважає, що рецесія на світових ринках триватиме до весни 2024 року.

Глава Tesla Ілон Маск вважає, що рецесія на світових ринках триватиме до весни 2024 року. Під час дискусії з Біллі Маркусом (один із розробників Dogecoin) вони обговорювали питання глобальної рецесії та загальної геополітичної ситуації у світі. До них приєднався один з учасників, і запитав у Маска, наскільки тривалим може бути глобальна рецесія?

Ілон Маск відповів йому, що найімовірніше до весни 2024 року, хоча це не більше, ніж припущення. Також мільярдер зазначив, що у його компанії справи йдуть відносно добре, а от в інших ситуація дуже плачевна.

Як вважає мільярдер, рецесія насправді є позитивним чинником глобального ринку. Компанії, які не впоралися з кризою, мають піти та не повертатися. На думку Маска, зараз КНР теж перебуває в рецесії, як і ЄС, а от у США все відносно непогано, хоча ФРС і підвищує процентну ставку.

Нагадаємо, що ще у серпні Маск вважав, що рецесія триватиме 18 місяців. Тепер його прогнози дещо змінилися. Втім, дивуватися мінливою точкою зору бізнесмена не варто. Для нього зараз важливіше завершити процес купівлі Twitter до 29 жовтня цього року.

Якою є ймовірність, що рецесія на глобальних ринках триватиме до весни наступного року.
Проведене нещодавно опитування показало, що 98% керівників компаній готуються до рецесії в США, а 99% готуються до рецесії в ЄС. Глави компаній вважають, що рецесія в США неминуча і може тривати тривалий час. Дії ФРС та європейських банків можуть призвести до обвалів на ринках, фінансових локальних криз та тривалої рецесії у багатьох країнах. Ситуацію погіршує і протистояння з РФ, введені санкції, які також негативно впливають на світові ринки.

Тому можна припустити, що прогноз Ілона Маска про рецесію до весни 2024 року є вірним, і швидше за все оптимістичний. 2024 рік цілком може пройти під знаком макроекономічної рецесії та песимізму.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар