Yoroi

Гаманець Yoroi для Cardano покращує підтримку NFT

Нова версія гаманця Yoroi для блокчейну Cardano розширює підтримку NFT і розв’язує проблеми з транзакціями, про які повідомляли користувачі попередніх версій.

Раніше власники NFT на блокчейні Cardano, що користуються цим гаманцем, повідомляли про проблеми з переказами та видимістю токенів. Версія Yoroi v4.7.300 розв’язує ці проблеми. У новій версії все NFT можна перевести після мінімальної транзакції ADA на гаманець користувача. Тепер всі токени, що зберігаються в гаманці, відображаються у вкладці «Активи». У цьому релізі також оптимізовані аспекти логіки транзакцій і дизайну UTXO.

Розробники гаманця відзначають, що безпека – основний пріоритет. Для забезпечення більшої безпеки у гаманця немає функції відстеження статистики. При розробці враховувалися основних призначені для користувача сценарії, щоб зробити інтерфейс комфортним. Зараз доступна тільки версія для ПК, але скоро буде випущено і мобільний додаток.

Однак простір для поліпшень у розробників ще залишається. Є ймовірність, що деякі «кити NFT» на Cardano можуть зіткнутися з проблемами при перекладі великих кількостей токенів. Поки користувачам пропонується розділяти їх на кілька транзакцій.

У 2018 році компанія випустила перший реліз гаманця Yoroi для основної мережі Cardano. До його розробки й дослідження методу Proof-of-stake були залучені команди з 7 університетів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *