31 Серпня 2021 в 19:50
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Емітент Tether клопотав про заборону на розкриття даних про резерви USDT

Tether
Share this page to Telegram

Материнська компанія біткоін-біржі Bitfinex і емітента стейблкоінів TetheriFinex – звернулася до Верховного суду Нью-Йорка з проханням заборонити ЗМІ та іншим організаціям запитувати дані про стан і структуру резервів USDT за останні кілька років.

Клопотання стало відповіддю на запит CoinDesk, поданий відповідно до Закону про свободу інформації (Freedom of Information Act). Видання просило офіс генерального прокурора Нью-Йорка надати будь-які документи, що підтверджують склад резервів USDT. iFinex стверджує, що розкриття цих даних зашкодить її бізнесу.

«Конкуренція жорстка, на ринок постійно виходять нові біржі та кидають виклик наявним гравцям. Bitfinex і Tether відрізняються від своїх конкурентів, використовуючи, як мінімум три секретних і чутливих до розголошення типу інформації, які є предметом цього запиту: фінансові стратегії, заходи щодо забезпечення комплаєнсу і відповідна документація, а також дані клієнтів », – йдеться в клопотанні.

Згідно з документом, розголошення цих відомостей «створить несправедливі для Tether конкурентні умови».

Раніше аудиторська фірма Moore Cayman опублікувала звіт, згідно з яким, за станом на 30 липня 2021 року стейблкоін USDT був на 100% забезпечений резервами Tether Holdings Limited.

При цьому 49% резерви складалися з комерційних цінних паперів на суму $ 30,8 млрд. Частка грошових коштів та банківських депозитів, які можна відкликати за два і менш як день, в забезпеченні USDT склала 10% – приблизно $ 6,28 млрд.

Значна частина резервів представлена ​​податковими векселями США з терміном погашення менш як 90 днів. На них припало понад 22,5% від загальної вартості або близько $ 15,3 млрд.

Вперше Moore Cayman надала висновок про повне забезпечення стейблкоіна резервами емітента в березні 2021 року.

Нагадаємо, в лютому 2021 року Bitfinex і Tether уклали угоду з Генеральною прокуратурою штату Нью-Йорк у справі про фінансові операції компанії, пов’язаних з втратою $ 850 млн.

У серпні Bloomberg повідомив про можливу перевірку Tether з боку Мін’юсту США. У компанії назвали новина клікбейтом.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар