26 Лютого 2023 в 19:22
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Експерти Altcoin Buzz перерахували криптовалюти з мінімальними ризиками

криптовалюты
Share this page to Telegram

Незалежний медіаканал про криптоіндустрію Altcoin Buzz представив список найкращих низькоризикових криптовалют. У 2023 році перевага віддана Cardano, Polygon, Ефіріуму та Біткоіну.

Polygon та його токен MATIC потрапили в топлист у зв’язку з величезною кількістю партнерів, які є у платформи. Багато угод з проєктом було підписано під час бичачого тренду на крипторинці. Серед компаній, які роблять ставку на Polygon, виділяються такі бренди як Disney, Instagram, Nike та Starbucks.

Ефіріум потрапив до списку через думку експертів Altcoin Buzz, згідно з яким це найкраща криптовалюта першого рівня з історичним максимумом на позначці $4 800. Аналітики бачать потенціал зростання, оскільки зараз ціна монети становить близько $1 600.

З тієї ж причини включено до списку криптовалюти Cardano. На цей час її вартість у 7,5 раза менша за історичний максимум, який перевищує $2,8.

Біткоїн був включений до списку, оскільки, на думку фахівців, довів свою значущість в історичній перспективі. Отже, є найбезпечнішою монетою для вкладень. І хоча, на думку експертів Altcoin Buzz, потенціал зростання в довгостроковій перспективі у біткоїну нижчий, ніж в інших представників списку, прибуток отримати цілком реально.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар