27 Квітня 2023 в 18:28
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

CryptoQuant: Коефіцієнт кредитного плеча біткоїна впав до мінімуму 2021 року

Біткоін
Share this page to Telegram

За даними аналітичної компанії CryptoQuant, коефіцієнт кредитного плеча для біткоїна досяг історичного мінімуму в 0,195, раніше продемонстрованого в грудні 2021 року.

Коефіцієнт кредитного плеча – показник, який використовується експертами з метою оцінки волатильності цін на цифрові активи у довгостроковій перспективі. Кредитне плече дозволяє інвесторам відкривати позиції на суми, що перевищує розмір їх активів, депонованих на біржі. Частково саме масові ліквідації біржових позицій трейдерів привносять у ринок волатильність. Найбільш яскравим прикладом стала біржа FTX, яка була відома своїм безстроковим ф’ючерсним продуктом, що пропонує трейдерам кредитне плече, що до 20 разів перевищує заявлене трейдерами забезпечення.

ВТС

Для інвестиційної діяльності коефіцієнт кредитного плеча, що скорочується, означає: спотовий ринок ВТС стає менш чутливим до активності ринку деривативів. Своєю чергою це демонструє зниження частоти різких коливань цін, наслідком яких ставали масові ліквідації позицій трейдерів.

Загалом зниження коефіцієнта кредитного плеча аналітики CryptoQuant розцінюють як позитивну подію, яка вказує на стабільніший і стійкіший ринок криптовалют.

Раніше американський сенатор Тед Круз (Ted Cruz) зізнався, що є біткоїн-інвестором і регулярно вкладається в першу капіталізацію криптовалюту.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар