Crypto.com

Crypto.com призначила топменеджером колишнього керівника Spotify

Базована в Гонконгу платіжна платформа Crypto.com призначила нового керівника відділу зростання. Ним став колишній топменеджер потокового музичного сервісу Spotify Хенрік Йоханссон.

Протягом двох років новий керівник Crypto.com планує збільшити призначену для користувача базу платформи до 100 млн.

У Spotify Йоханссон очолював глобальні команди зростання протягом останніх восьми років, розширюючи міжнародне охоплення сервісу і прискорюючи прийняття потокової музики.

Відповідно до пресрелізу, за останній рік Crypto.com найняла понад 1500 співробітників, а також збільшила призначену для користувача базу більш ніж в п’ять разів, до 10 млн.

«Хенрік – рідкісний талант, який глибоко розбирається в напрямках зростання, продукту і маркетингу. […] Коли він приєднався до Spotify, у них було 36 млн користувачів, а тепер – понад 360 млн. Мета Хенріка в Crypto.com агресивніша: за два роки довести нас до 100 млн користувачів », – заявив співзасновник і CEO платформи Кріс Маршалек.

Раніше Crypto.com уклала партнерську угоду з лігою змішаних єдиноборств UFC і підписала п’ятирічний спонсорський контракт з серією «Формула-1».

Нагадаємо, платформа запустить власний маркетплейс невзаємозамінних токенів у співпраці з американським репером Snoop Dogg і цифровим художником BossLogic.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.