Новини альткоін

3 недооцінених токени, які вистрілять в сезон альткоінів

Відомий аналітик і криптотрейдер Мікаель ван де Поппе звернув увагу на ринок альткоінів, зазначивши, що в найближчі тижні їх прибутковість значно перевершить результати біткоіна.

«Альткоіни покажуть набагато більшу прибутковість, ніж біткоін, позаяк той буде торгуватися з прив’язкою до діапазону. Протягом цих місяців альткоіни покажуть гарні результати », – відзначив трейдер.

Ван де Поппе радить, що в міру наближення бурхливого сезону альткоінів важливо знайти проекти, які ще не продемонстрували туземун.

Наприклад, трейдер згадує розподілений веб-протокол Holochain (HOT), який на початку квітня досяг історичного максимуму в $ 0,031. Хоча Ван де Поппе вважає, що Holo знову покаже вибухове зростання, але, на його думку, друге ралі відбудеться в ході наступної хвилі сезону альткоінів, ймовірно, приблизно в середині червня.

«Чи допускаю я новий цикл для альткоінів? Так. Чи допускаю я, що маркери на кшталт Holochain знову покажуть зростання? Так, звичайно, але я припускаю, що він відбудеться пізніше. Я думаю, що поки у нас буде боковічок, а потім почнемо прискорюватися ».

За словами аналітика, інші два активи з потенціалом істотного зростання – це токен смарт-гаманця Swipe (SXP) і проект оракулів Tellor (TRB).

Ван де Поппе зазначив, що Swipe має великий потенціал зростання. Він впав на 80% нижче свого максимуму в парі SXP / BTC. Технічний аналіз Tellor (TA) також виглядає сильним і актив почне прискорюватися, оскільки бичачого циклу для нього ще по суті не було.

Що стосується біткоіна, Ван де Поппе вважає, що якщо актив швидко зможе подолати зону опору в $ 58 000, в короткостроковій перспективі буде забезпечено буллран. Однак аналітик вважає цей сценарій малоймовірним і буде стежити за тим, щоб BTC повторно протестував рівень $ 46 500 і протягом наступного місяця створив обмежений діапазон торгівлі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *