23 Серпня 2021 в 20:21
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Зломник Liquid відправив близько $ 20 млн в Ethereum в міксер Tornado Cash

Ethereum
Share this page to Telegram

Зламавши біткоін-біржу Liquid хакер відправив в сервіс мікшування транзакцій Tornado Cash криптовалюту Ethereum на суму майже $ 20 млн, повідомила аналітична компанія Elliptic.

19 серпня японський майданчик заявив про злом. Спочатку збиток оцінили в $ 80 млн. Фахівці Elliptic спільно з командою біржі уточнили втрати – вони склали трохи більше $ 97 млн.

Liquid

В аналітичній фірмі відзначили, що хакер також намагається конвертувати в Ethereum токени ERC-20 загальною вартістю $ 45 млн, щоб уникнути їх блокування проєктами, у яких є така можливість. Для цього зловмисник використовує децентралізовані біржі, включаючи Uniswap і SushiSwap.

У Liquid заявили, що вкрадені активи в Ethereum-токенах на суму близько $ 17,4 млн вже вдалося заморозити. Команда зазначила, що в цілому атака торкнулася 69 різних монет.

За даними CoinDesk, зловмисник намагається відмити кошти через централізовані біржі. Кількома транзакціями він перевів токени TRON на суму приблизно $ 1 млн на адресу, що належить Huobi. Представник платформи заявив, що на обліковий запис наклали обмеження і почали внутрішнє розслідування.

11,5 млн XRP на суму близько $ 14,5 млн хакер відправив на Binance, Huobi та Poloniex.

Команда Liquid відстежила, що на одній з бірж він продав токени від Ripple за біткоіни та вивів криптовалюту на дві адреси, які тепер містять 192 BTC.

Згідно CoinDesk, яка допустила цю централізовану платформою, була Binance. Її представник повідомив, що вони заблокували пов’язані з транзакціями акаунти й передали інформацію Liquid.

У Poloniex також підтвердили виданню блокування причетних до зломника Liquid адрес.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар