Сальвадор

Жителям Сальвадора почнуть видавати зарплату в біткоінах

Профільні міністерства Сальвадора розглядають нарахування зарплат громадянам в біткоінах. Країна отримує підтримку великого банківського об’єднання.

Жителям Сальвадора почнуть видавати зарплату в криптовалюті. Інформацію про скоординовану роботу урядових відомств в напрямку підтверджує міністр праці Роландо Кастро.

Країна зіткнулася зі скептицизмом з боку корпорацій і окремих політиків, а МВФ і зовсім засумнівався в доцільності рішення Сальвадора про легалізацію BTC. Однак, не тільки спільнота вітає перехід першого держави до повного прийняття криптовалюти. Центральноамериканський банк економічної інтеграції (CABEI) заявив, що надасть технічну допомогу країні при впровадженні біткоіна як законний інструмент платежів.

CABEI об’єднує два десятки держав як в Південній Америці, так і за її межами. Зокрема, в його склад входять Корея, Іспанія і Тайвань. Сальвадор виступає одним із засновників організації.

Один з позитивних ефектів узаконення цифрової валюти – розширення потоку грошових коштів, які сальвадорці, що працюють за кордоном, направляють своїм сім’ям на батьківщину.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *