ASIC-майнери

В Абхазії запропонували новий спосіб боротьби з нелегальними майнінговими фермами

Недолік електроенергії в Абхазії посилюється майнерами криптовалют, вважають в уряді республіки. У Гудаутському філії “Чорноморенерго” пропонують нові способи боротьби з незаконними фермами.
17 вересня відбулося засідання уряду республіки за участю прем’єр-міністра Абхазії Олександра Анкваба. Чиновники прийшли до висновку, що боротьба з майнерами – “процес нескінченний”. Однак, є ефективні способи боротьби з незаконним видобутком.

Керівник Гудаутської філії “Чорноморенерго” Ахра Гагула підкреслив, що конфіскація майнінгового обладнання допомагає лише частково – найчастіше на тому ж місці з’являються нові незаконні ферми. Більш радикально розв’язати питання може вилучення незаконно встановлених трансформаторів:

«Я склав список незаконно встановлених трансформаторів і передав уряду. Прем’єр-міністр підтримав ініціативу, і, можливо, саме таким шляхом можна швидко і докорінно змінити ситуацію зі споживанням. Зараз ми будемо опрацьовувати, як їх вилучати та де встановлювати ».

При цьому від традиційних рейдів з правоохоронними органами керівництво «Чорноморенерго» відмовлятися також не збирається.

Незаконний майнінг криптовалют є досить важливою проблемою для Абхазії на тлі дефіциту електроенергії. У липні президент Абхазії Аслан Бжанія запропонував звільняти або позбавляти премії чиновників за великі масштаби незаконного майнінгу на підзвітних територіях.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.