binance криптовалюта

Що думають експерти про прихід нового радника Binance?

Колишній сенатор США від штату Монтана і член Демократичної партії Макс Бокус став радником кріптобіржі Binance. На новій посаді він займеться налагодженні зв’язків Binance з американськими фінансовими регуляторами. Крім цього, Бокус консультуватиме компанію з питань взаємодії з владою «найбільш важливих» юрисдикцій.

Старший аналітик Микита Зуборев впевнений, що інформація про нову роботу екс-сенатора не принесе ніякого зростання Binance Coin в короткостроковій перспективі, оскільки вона вичерпала свою значимість для ринку. Аналітик пояснив це тим, що глава Binance Чанпен Чжао анонсував її ще 9 березня, але тоді не уточнив деталей. Відразу після цього анонсу котирування власного токена біржі BNB почали рости. За добу вони піднялися на 26%. Серед цифрових грошей криптовалюта знову зайняла третю сходинку за капіталізацією, поступаючись лише біткоіну і Ethereum.

Що стосується довгострокових прогнозів, то, на думку керівника аналітичного департаменту AMarkets Артема Дєєва, все буде залежати від конкретних кроків Бокуса, від фінансової динаміки біржі і загального стану ринку криптовалют, а також від рішень регуляторів щодо цифрових активів. Зуборев прогнозує кратне зростання котирувань BNB, але попереджає, що перед початком нового ралі цілком імовірна корекція до рівня близько $ 255.

Прихід Бокуса в Binance може бути одним з кроків до виходу Binance на IPO, підкреслює Дєєв. Подібним питанням в Twitter задався і керуючий партнер United Traders Анатолій Радченко.

Однак Микита Зуборев з ними не згоден. На його думку, для цього кріптобірже доведеться «дуже багато» міняти в структурі і політиці. Coinbase, лістинг акцій якої найближчим часом відбудеться на NASDAQ, спочатку знаходився в юрисдикції США і дотримувався всіх правил місцевих регуляторів, відзначає аналітик.

Coinbase стане першою кріптобіржей, акції якої будуть публічно торгуватися на фондовому ринку. 4 березня завершився останній раунд продажів цінних паперів серед обмеженого кола осіб на ринку NASDAQ Private Market, повідомляє Boomberg. На момент закриття торгів кріптобіржу оцінювали в $ 90 млрд, по $ 350 за акцію. Публічні торги акціями почнуться в кінці березня.

Coinbase вийде на біржу в обхід процедури IPO, через прямий лістинг. На відміну від IPO, компанія в цьому випадку не випускає нові цінні папери. На біржі продаються вже наявні акції інвесторів і співробітників. Це дозволяє скоротити витрати на послуги інвестиційних банків.

Керівник аналітичного департаменту AMarkets впевнений, що колишній сенатор і затятий прихильник криптовалют лобіюватиме інтереси не тільки конкретної біржі, а й сприяти тому, щоб цифрові активи в США ставали більш визнаним засобом платежу, накопичень і інвестицій. Позитивний вплив новини для ринку криптовалют оцінив і Микита Зуборев.

«Будь-яке налагодження зв’язків між політиками і кріптовалютними проектами піде на користь. Навіть якщо враховувати можливе посилення регулювання, яке повинне бути ухвалене після цієї новини, все одно сам факт нових зв’язків з правлячою елітою позитивно позначиться на індустрії, не варто забувати про можливості цілком законного і офіційного лобізма в США. Від нової кооперації виграють всі, влада отримає більш прозору і зарегульовану індустрію, а кріптопроекти доступ до нових капіталів », – додав старший аналітик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *