SEC

SEC подала в суд на Blockchain Credit Partners, звинувативши її в продажу цінних паперів

Комісія з цінних паперів і бірж США заявила, що нею був поданий позов проти Blockchain Credit Partners. В SEC підозрюють дану компанію в продажу незареєстрованих цінних паперів протягом майже всього минулого року.

Регулятор вважає, що вищевказана компанія вела діяльність з продажу цифрових токенів в період з лютого 2020 року по лютий 2021 року. За цей час, за даними SEC, Blockchain Credit Partners продала токенів на суму в $ 30 млн. Ці самі маркери були визнані регулятором цінними паперами, а значить вони повинні були бути зареєстрованими в агентстві задовго до продажу.

«Повне або часткове розкриття інформації про продаж незареєстрованих цінних паперів – це наше першочергове завдання. З кожним днем ​​зростає кількість компаній, які ведуть незаконну діяльність, як безпосередньо на блокчейні, так і за допомогою різних банків і брокерів », – зазначено в повідомленні SEC.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що між SEC і CFTC розгорівся конфлікт на тлі отримання права на контроль за крипто-галуззю.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *