18 Липня 2023 в 20:19
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Конгресмен США захищає криптовалюти від Комісії з цінних паперів та бірж США

криптовалюти
Share this page to Telegram

Конгресмен США Річі Торрес надіслав листа голові Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслеру, в якому закликав його припинити «хрестовий похід» проти криптовалютних активів. Торрес заявив, що SEC незаконно та бездоказово оголошує всі криптовалюти, окрім біткоїна, цінними паперами, і порушує принцип справедливого повідомлення.

Приводом для листа стало рішення судді Аналіси Торрес (Analisa Torres) з Південного округу Нью-Йорка, яка відхилила позов SEC проти компанії Block.one, розробника криптовалюти EOS. Суддя Торрес визнала, що SEC не надала достатніх доказів того, що EOS є інвестиційним контрактом, який підпадає під визначення цінного паперу за тестом Хауї. Також суддя Торрес наголосила, що криптоактиви власними силами не є цінними паперами, а лише в тому випадку, якщо вони продавалися як частина інвестиційних контрактів.

Торрес назвав це рішення “знаменним” і “давно назрілим”, і запропонував назвати його доктриною Торреса. Він також звинуватив SEC у тому, що комісія не видала жодних правил чи посібників з регулювання криптоактивів, а лише створювала плутанину та невизначеність на ринку. Він закликав Генслера поважати юридичний авторитет судді Торрес та відмовитися від подальших спроб регулювати криптоактиви як цінні папери.

«Криптоіндустрія заслуговує на ясність і справедливість, а не свавілля і залякування. Я наполегливо закликаю вас припинити свій безрозсудний наступ на криптоактиви та розпочати конструктивний діалог із зацікавленими сторонами», — підсумував Торрес.

Річі Торрес (Ritchie Torres) — американський політик із Нью-Йорка, представник США від 15-го округу штату Нью-Йорк, який охоплює більшу частину Південного Бронксу. Він є членом Демократичної партії та одним зі співголів Конгресійного каукуса з рівності ЛГБТК+. Він також є першим відкрито геєм афролатиноамериканцем, обраним до Конгресу, а також одним з перших відкрито геїв афроамериканців, обраних до Конгресу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар