Рауль Пал

Рауль Пал: «криптовалюти генерують нове багатство і нових багатіїв»

Генеральний директор каналу Real Vision і відомий інвестор Рауль Пал вважає, що індустрію криптовалют чекає масштабне зростання і це згенерує нове багатство, мільйонерів і мільярдерів.

Під час розмови з Ентоні Помпліано (Anthony Pompliano) в ефірі програми The Best Business Show Рауль Пал (Raoul Pal) підкреслив, що темпи розвитку криптовалютної індустрії навіть перевищують темпи розвитку Інтернету:

«Я тут подивився на графік поширення і прийняття Інтернету, і аналогічний графік для криптовалютної галузі непогано йому відповідає. За тим лише винятком, що коли кількість користувачів Інтернету становила 150 млн, як у криптовалюти зараз, він ріс на 63% в рік. А прийняття криптовалют зростає на 113% в рік. Тобто, кількість користувачів криптовалют зростає вдвічі швидше. Якщо тренд продовжиться, то вже до 2024 року цифровими активами буде користуватися понад 1 млрд людей, а до кінця десятиліття показник склав 3.5 або 4 млрд ».

Колишній топменеджер Goldman Sachs також нагадав, що капіталізація великих класів активів, таких як акції, облігації або нерухомість, становить від $ 150 трлн до $ 300 трлн. І капіталізація криптовалютного ринку цілком може вирости в 100 разів, щоб досягти приблизно тих же рівнів.

«Думаю, було б справедливо досягти $ 200 трлн, щоб зрівнятися з іншими класами активів. Тобто, зростання в 100 разів. Такого ми ще не бачили, так що це найбільша і найшвидша в історії генерація багатства », – підкреслив генеральний директор Real Vision.

Раніше Рауль Пал висловив упевненість, що курс ETH може досягти $ 20 000 в доступному для огляду майбутньому.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *