7 Вересня 2021 в 20:36
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Microstrategy, вибираючи BTC, а не золото, запобігає помилки на мільярди доларів

MicroStrategy
Share this page to Telegram

Компанія Microstrategy змогла уникнути “багатомільярдної помилки”, коли вирішила вкластися в BTC, а не в золото. На цей момент у компанії в скарбниці 108 992 BTC.

Компанія Microstrategy, зареєстрована на біржі Nasdaq, обійшла помилки, які могли коштувати їй кількох мільярдів доларів, повідомляє news.bitcoin. Гендиректор Майкл Сейлор зауважив у Твіттер в кінці минулого тижня, що якби його компанія торік зупинила свій вибір на золоті, а не на BTC, то це виявилося неправдивим кроком на багато мільярдів.

Гендиректор також оприлюднив інформацію, що порівнює золото і біткоін. За його даними, за останні 12 місяців результат золота становить -5,88%, а Bitcoin приніс цілих 376,34%. До того ж прибутковість золота в порівнянні з BTC дорівнює -80% за минулий рік.

Microstrategy, вибираючи BTC, а не золото, запобігає помилці на мільярди доларів
Microstrategy перетворила придбання BTC в одну зі своїх топових цілей. Зараз у компанії є 108 992 BTC.

Раніше в цьому році керівник компанії назвав золото мертвими грошима. Тоді він закликав усіх продавати золото і купувати замість нього біткоін.

Навесні Сейлор і Френк Джустра сперечалися про BTC і золото. Тоді гендиректор Microstrategy пояснив, що “в диверсифікації немає сенсу при наявності точної відповіді на інженерну проблему”. Він висловив думку, що гроші можна вважати змаганням, в якому весь виграш в результаті дістанеться переможцю, а якщо учасник обере неправильну відповідь, то матиме “жахливі наслідки”.

Інвестори все частіше купують Bitcoin як альтернативу золоту. Опитування швейцарського банку UBS показує, що центробанки помічають позитивні моменти у вкладеннях в криптоактиви, такі як біткоін. Серед учасників опитування 28% ставляться до криптовалюти, як до некорельованого активу, а 11% готові вибрати її як заміну благородному металу.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар