Cardano

Мережа Cardano поповнилася 50 000 стейкінгових адрес

Мережа Cardano (ADA) додала понад 50 000 нових стейкінгових адрес, менш ніж за місяць збільшивши їх загальну кількість приблизно на 8%, такі дані агрегатора Pooltool.

На початку червня загальна кількість гаманців ADA досягла 608 391 у 2561 активному пулі, що стало важливим досягненням для блокчейн-проєкту. Зараз ми можемо говорити про 658 965 стейкінгових адрес.

За останній час блокчейн-платформа з алгоритмом Proof-of-Stake перебувала в авангарді багатьох розробок, зокрема, творець Cardano Чарльз Хоскінсон оголосив, що в найближчі тижні платформа планує опублікувати дослідний документ по алгоритмічних стейблкоінам.

Крім того, повідомлялося, що в Cardano вивчали перспективність «стабільних зборів» (Stablefees), які шляхом прив’язки до сукупності валют встановлюють базові ціни для транзакцій. Розробка Stablefees ставить собі за мету забезпечити справедливе і передбачуване ціноутворення.

Хай там що, проєкт міцно займає місце в топ-5 криптовалют за ринковою капіталізацією. Цілком ймовірно, що після всіх обіцяних розробок кількість користувачів блокчейну дійсно збільшиться.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *