JPMorgan

JPMorgan попередив про переоціненість альткоінів на тлі підйому Solana в топ-7 ринку

Ціни деяких цифрових активів, в першу чергу альткоінів і невзаємозамінних токенів, за останній час перевищили розумні межі, вважають аналітики банку JPMorgan.

«Частка альткоінів виглядає досить завищеною за історичними мірками й, як ми вважаємо, швидше показує порожнє ціноутворення і “манію” серед роздрібних інвесторів, ніж структурний висхідний тренд», – написали вони в середу.

Як відзначають аналітики, частка альткоінів в загальному обсязі криптовалютного ринку зараз становить 33%, тоді як ще на початку серпня вона дорівнювала 22%. Тривале збереження інтересу до них в JPMorgan вважають малоймовірним. Поточна частка, однак, все ще нижче, ніж в травні, коли вона становила 37,6%, піднявшись від 13% в січні. Рекордною для альткоіноів, згідно з публікацією, стала частка в 55%, яка була досягнута в січні 2018 року, коли біткоін почав знижуватися від свого тодішнього максимуму близько $ 20 000.

За твердженням авторів, підйом в таких областях, як DeFi, NFT і платформи смартконтрактів, включаючи Solana і Cardano – це продовження тренду, що виник на фондовому ринку цього літа. Приплив активів роздрібних інвесторів на фондовий ринок, за оцінками банку, і липні досяг рекордних $ 16 млрд і залишався на рівні $ 13 млрд в серпні. Попередній рекорд в $ 10 млрд було встановлено в минулому червні.

Тим часом курс Solana продовжив зростати – ще на 27% за останню добу. В результаті ціна токена перевищила $ 145, а сам він вийшов на сьоме місце в списку найбільших криптоактивів, зсунувши Dogecoin. Підйом за 30 днів становить понад 300%. Ще 1 серпня токен торгувався близько $ 35, а понад рік тому його можна було купити дешевше, ніж за долар.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *