15 Травня 2023 в 19:43
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Громадянин США отримав 6 років ув’язнення за вимагання криптовалют

криптовалют
Share this page to Telegram

Суд засудив колишнього співробітника американської IT-компанії Ubiquiti Ніколаса Шарпа до 6 років ув’язнення за здирництво цифрових активів на $2 млн. Про це йдеться в пресрелізі Офісу прокурора США по Південному округу Нью-Йорка.

Шарпа затримали у грудні 2021 року за звинуваченням у використанні свого службового становища для крадіжки конфіденційних даних клієнтів фірми. Використовуючи отриману інформацію, шахрай надсилав електронні листи з погрозами та вимогою викупу у розмірі 50 BTC.

Дізнавшись про інцидент, представники Ubiquiti звернулися до правоохоронних органів. Їм вдалося ідентифікувати зловмисника з VPN-підключення. Він видав себе на момент, коли підключився через фейковий IP до свого облікового запису анонімного сервісу Surfshark, який сплатив через PayPal.

Шарп неодноразово зловживав своїм адміністративним доступом для завантаження гігабайтів конфіденційних даних від роботодавця. […] Він також змінив назви файлів сеансів для створення враження, що інші співробітники відповідають за його зловмисні дії», — йдеться у пресрелізі.

Ubiquiti офіційно розкрила інформацію про інцидент у січні 2021 року, описавши його як «несанкціонований доступ до деяких систем інформаційних технологій, розміщених стороннім хмарним провайдером».

Обвинувачений повністю визнав провину. На додаток до реального терміну, Шарп отримав 3 роки умовно. Він також зобов’язаний сплатити штраф у розмірі $1,59 млн.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар