15 Липня 2023 в 06:45
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Біржі Binance виповнилося 6 років. Чанпен Чжао розповів про її плани

Binance
Share this page to Telegram

Чанпен Чжао розповів про тенденції на ринку, пройшовся з історії біржі та поділився баченням майбутнього сфери криптовалют.

На честь шестиріччя криптобіржі Binance її засновник та голова Чанпен Чжао розіслав співробітникам листи, в яких згадав етапи розвитку майданчика та позначив плани на майбутнє.

Чжао зазначив, що регулювання — «наріжний камінь» надійного та безпечного криптосередовища, і щоб його сформувати, Binance готова співпрацювати із законодавцями.

«2023 року ми побачили, що ринок почав відновлюватися. Але ми також побачили більшу увагу регуляційних органів до галузі. У цьому немає нічого несподіваного з огляду на все, що сталося у 2022 році. І коли регулятори дивляться на криптовалюту, дивляться на Binance. Все зводиться до нашого масштабу. І ми зобов’язані взяти на себе ініціативу і працювати з регуляційними органами по всьому світу, щоб просувати галузь уперед», – наголосив Чжао.

Звертаючись до співробітників, він нагадав про події, що супроводжують запуск біржі. Так, Binance зібрала первісний капітал через первинне розміщення монет (Initial coin offering, ICO) у 2017 році, не залучаючи зовнішні інвестиції. Вже через два місяці влада Китаю заборонила залучення коштів за допомогою ICO, що призвело до обвалення ринку.

Binance витратила 40% залучених коштів на виплату компенсацій клієнтам. Такий крок допоміг біржі отримати лояльну базу користувача і швидко вийти в прибуток, а потім наростити частку на ринку. На даний час послугами біржі користується 140 млн осіб, уточнив глава криптомайданчика.

Також Чжао зазначив, що у майбутньому намічається кілька тенденцій. Зокрема, традиційні фінансові компанії BlackRock, Citadel, Fidelity активно виходять на ринок. Це, на думку глави Binance, збільшить обсяг ринку цифрових активів.

Крім цього, він вважає, що активно розвиватиметься сфера децентралізованих фінансів (DeFi). Все більше людей користуватимуться такими продуктами та безпосередньо взаємодіятимуть із блокчейнами, написав він.

Також підвищуватиметься прозорість регулювання сфери криптовалюту і великі майданчики продовжать зростання, прогнозує Чжао. Країни, які серед перших зроблять «зрозумілішою» сферу криптоіндустрії, будуть, на його думку, мати переваги перед іншими.

Влітку Binance зіткнулася з позовами від регуляторів, втратою частки американського ринку та звільненнями топменеджерів. 13 липня біржа повідомила про призначення нового генерального юрисконсульта компанії.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар