Біткоін

GoldenTree Asset Management інвестує в біткоін

Принаймні три керівники фірми з оборотом 45 мільярдів доларів брали участь в раунді фінансування для групи венчурних інвесторів Borderless Capital, орієнтованої на блокчейн.
За повідомленнями, GoldenTree додала біткоін у свій баланс, хоча сума передбачуваності інвестицій залишається невідомою.

Згідно з п’ятничним звітом фінансового новинного агентства The Street, фірма з активами під управлінням приблизно на 45 мільярдів доларів придбала трохи біткоінів (BTC), але, схоже, ухиляється від інших інвестицій в криптовалюти. Посилаючись на два джерела, обізнаних у цьому питанні, публікація повідомила, що покупка BTC пішла за обговореннями між керівниками з приводу найму співробітників, знайомих з криптовалютними інвестиціями.

Керівники фірми, включаючи засновника Стівена Тананбаума і партнерів Диба Салема і Джозефа Наггара, в цьому місяці вклали кошти в раунд фінансування для Borderless Capital, який раніше допомагав запускати програму акселератора від Algorand. Borderless також брав участь в раунді фінансування для підтримуваної Coinbase компанії з цінних паперів, пов’язаної з цифровими активами, Securitize.

Інші фірми з управління активами також почали заглиблюватися в криптовалютний простір, або за допомогою прямих інвестицій, або пропонуючи інвестиційні інструменти для біткойнів і інших токенів. Минулого тижня Stone Ridge Asset Management подала проспект емісії в Комісії з цінних паперів і бірж США про додавання BTC у свій відкритий пайовий інвестиційний фонд. У середу інвестиційна компанія Contrarian Horizon Kinetics порадила інвесторам шукати можливості використання криптоактивів, щоб захистити себе від знецінення валюти.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *