5 Серпня 2021 в 21:16
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ethereum перевершить біткоін за ринковою капіталізацією – глава CryptoQuant

CryptoQuant
Share this page to Telegram

Генеральний директор платформи аналізу даних по криптовалютах CryptoQuant Кі Ен Джу (Ki Young Ju) висловив модну останнім часом думку про те, що Ethereum в довгостроковій перспективі може стати ще більш популярним активом, обігнати біткоін і посісти перше місце в списку популярних криптовалют. Таку заяву він зробив в ході інтерв’ю китайському журналісту Колін Ву (Colin Wu).

Джу прокоментував хардфорк London, який сьогодні відбувся в мережі Ethereum. Він зазначив, що оновлення дозволить збільшити масштабованість, безпеку і децентралізацію блокчейну Ethereum, і резюмував:

У Ethereum є можливість в довгостроковій перспективі обійти біткоін за ринковою капіталізацією шляхом інституційних інвестицій.

Поточну ринкову ситуацію Кі Ен Джу схарактеризував як ведмежу, він вважає, що можливе падіння цін на криптовалютному ринку: «Великий обсяг депозитів біткоіна на біржах означає, що існує додатковий тиск з боку продавців. Це може привести до падіння цін ».

Оновлення London відбулося сьогодні, 5 серпня, о 15:11. Основним оновленням протоколу, який має в собі London, є EIP-1559, яке передбачає зміну алгоритму нарахування нагороди майнерам і вводить механізм спалювання частини винагороди. EIP-1559 знизить транзакційні комісії шляхом заміни моделі «аукціону першої ціни» на модель «базового збору». В результаті спалювання монет Ethereum повинен стати дефляційним активом.

Оновлення є важливим кроком на шляху переходу альткоіна на протокол ETH 2.0., який переведе блокчейн з алгоритму консенсусу Proof-of-Work (PoW) на алгоритм Proof-of-Stake (PoS). Це повинно вирішити проблему масштабування мережі та зробити її більш зручною для користувачів.

Відразу після поновлення London ціна активу впала, але потім швидко піднялася вище $ 2800.. На біржі Binance ціна активу досягла $ 2830. На момент публікації Ethereum торгується на рівні $ 2801.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар