CryptoQuant

Ethereum перевершить біткоін за ринковою капіталізацією – глава CryptoQuant

Генеральний директор платформи аналізу даних по криптовалютах CryptoQuant Кі Ен Джу (Ki Young Ju) висловив модну останнім часом думку про те, що Ethereum в довгостроковій перспективі може стати ще більш популярним активом, обігнати біткоін і посісти перше місце в списку популярних криптовалют. Таку заяву він зробив в ході інтерв’ю китайському журналісту Колін Ву (Colin Wu).

Джу прокоментував хардфорк London, який сьогодні відбувся в мережі Ethereum. Він зазначив, що оновлення дозволить збільшити масштабованість, безпеку і децентралізацію блокчейну Ethereum, і резюмував:

У Ethereum є можливість в довгостроковій перспективі обійти біткоін за ринковою капіталізацією шляхом інституційних інвестицій.

Поточну ринкову ситуацію Кі Ен Джу схарактеризував як ведмежу, він вважає, що можливе падіння цін на криптовалютному ринку: «Великий обсяг депозитів біткоіна на біржах означає, що існує додатковий тиск з боку продавців. Це може привести до падіння цін ».

Оновлення London відбулося сьогодні, 5 серпня, о 15:11. Основним оновленням протоколу, який має в собі London, є EIP-1559, яке передбачає зміну алгоритму нарахування нагороди майнерам і вводить механізм спалювання частини винагороди. EIP-1559 знизить транзакційні комісії шляхом заміни моделі «аукціону першої ціни» на модель «базового збору». В результаті спалювання монет Ethereum повинен стати дефляційним активом.

Оновлення є важливим кроком на шляху переходу альткоіна на протокол ETH 2.0., який переведе блокчейн з алгоритму консенсусу Proof-of-Work (PoW) на алгоритм Proof-of-Stake (PoS). Це повинно вирішити проблему масштабування мережі та зробити її більш зручною для користувачів.

Відразу після поновлення London ціна активу впала, але потім швидко піднялася вище $ 2800.. На біржі Binance ціна активу досягла $ 2830. На момент публікації Ethereum торгується на рівні $ 2801.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.