29 Січня 2023 в 09:25
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Експерти вивчили графік курсу криптовалюти Dogecoin

Dogecoin
Share this page to Telegram

Експерти дослідницького відділу сервісу новин NewsBTS вивчили стан справ на графіку курсу криптовалюти Dogecoin (DOGE). Вони зазначили: перший мем-коін галузі не продемонстрував монументального зростання цін, на відміну від інших альткойнів останнім часом, за даними на 28 січня 2023 року. За даними трекерів, за останній тиждень DOGE додав у вартості лише 2,8%. При цьому активу став дорожче на 4,7% лише за останню добу, тобто монета знижувалася в ціні попередні 6 днів.

За поточної ринкової капіталізації $11,9 млрд, криптовалюта DOGE знаходилася на 9-му рядку у світовому рейтингу з точки зору максимальної ринкової капіталізації й залишалася головною силою у світі мем-коїнів. Dogecoin домінував над Shiba Inu (SHIB) з великим відривом.

Однак, багато представників криптовалютної спільноти говорили про те, що SHIB може перевершити DOGE після виходу Shibarium. Вони запевнили, що розробники Dogecoin не робили жодних анонсів вже кілька місяців і криптовалюта, по суті, не розвивається.

Проте зовнішні події, на думку аналітиків, сприяли DOGE. Згідно з останніми новинами про фінансові показники Tesla, компанія не купувала і не продавала біткоїн (BTC) два квартали поспіль.

При цьому організація приймала лише DOGE для платежів у своєму інтернет-магазині. Це позитивно позначалося на корисності криптовалюти.

На момент написання новини ціна DOGE коливалася на позначці $0,089. Фахівці з оптимізмом дивилися на короткострокове та середньострокове зростання курсу монети. Вони наголосили, що цільовим значенням є $0,118. Однак, при сильній кореляції з BTC і ETH, мем-коін зростав у вартості повільніше за головні криптовалют з початку року. У зв’язку з цим експерти порадили бикам стримати свої апетити.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар