19 Серпня 2021 в 19:24
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ефіріум-кити вкладають все більше в Ethereum 2.0

Ethereum 2.0
Share this page to Telegram

Інформація від CryptoQuant демонструє позитивну налаштованість китів щодо Ефіріума в майбутньому. Про це сигналізує те, що кити вносять все більше ETH навіть після недавнього підйому курсів.

За день понад 95300 ETH (близько $ 287 млн) вирушили на стекінг в ETH 2.0, як зафіксували фахівці CryptoQuant.

Судячи з усього, число нових інвесторів нижче, ніж число вкладів, що, на думку гендиректора CryptoQuant Янга Джу, прямо вказує на позитивну налаштованість китів щодо Ефіріума, підштовхує їх вкладати все більше активів в контракт, повідомляє cryptopotato. Янг Джу зауважив:

Ці кити, схоже, думають, що справедлива ціна ETH в майбутньому перевищує $ 3 000.

Нові активи приєднуються до 5 млн ETH, зафіксованих на початку червня, і в підсумку становить понад 6,5 млн монет. У момент підготовки тексту це дорівнює приблизно $ 20 млрд. Якщо на початку червня число валідаторів в мережі ETH 2.0 було приблизно 152 000, після недавніх серпневих новин про оновлення протоколу воно стрімко зросла до 200 000.

Нагадаємо, хардфорк London, що стався на початку місяця, реструктуризував механізм комісій, створивши базову комісію, яка алгоритмічно призначена для визначення транзакційних витрат на основі робочого процесу в мережі. Це означає, що мережа вибирає єдину ціну на газ в залежності від попиту, яка теоретично повинна запобігати різкі стрибки цін на газ, а не покладатися на майнерів у визначенні пріоритетів комісій за транзакції.

Поділ мережі підвищить масштабованість, тим самим збільшуючи обсяг роботи, яку вона буде в змозі обробляти, оскільки робоче навантаження розподіляється між валідаторами на різних сегментах. Зменшення перевантаження мережі в кінцевому підсумку дозволить знизити за газ. Названі поновлення є важливим періодом для Ethereum.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар