2 Липня 2023 в 08:06
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Остін Хілтон: Кити інвестують у Shiba Inu перед запуском Shibarium

Shiba Inu
Share this page to Telegram

Спостерігач Остін Хілтон розповів про інвестиції великих гравців у SHIB перед можливим запуском блокчейну L2 Shibarium. Очікується зростання вартості токена.

Спостерігач крипторинка Остін Хілтон розглянув екосистему Shiba Inu та три її токені – SHIB, BONE, LEASH. Інтерес спостерігача пов’язаний із майбутнім запуском Shibarium. Shibarium – блокчейн 2-го рівня, який працює поверх Ethereum. Він покликаний зробити роботу з Shiba Inu ефективнішою.

Коротко про три токени:

SHIB – перший і найвідоміший. Запущений у мережі Ethereum у 2020 році як конкурент Dogecoin’a. Доступна на широкому ринку, використовується в деяких місцях для оплати.

BONE – токен управління в екосистемі Shiba Inu. Власники токенів BONE беруть участь у голосуваннях щодо розвитку екосистеми.

LEASH – токен, власники якого отримують додаткові переваги. Приклад: власники LEASH отримують підвищені нагороди у токенах BONE за надання ліквідності ShibaSwap. Вони мають пріоритетний доступ до віртуальних земель метавсесвіту Shibaverse.

Але повернемося до Shibarium та Хілтона. Хілтон зазначає: “кити” вкладають значні суми у SHIB. За версією спостерігача, це вказує на те, що інвестори чекають на щось важливе. Припущення Хілтона: такою подією стане запуск Shibarium у серпні.

Токеном для оплати зборів у Shibarium стане BONE. Тому трейдерам Хілтон радить звернути насамперед увагу на цей токен.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар