21 Березня 2023 в 21:18
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Дохід біткоїн-майнерів за декаду підскочив на 37%

Майнінг
Share this page to Telegram

Ралі першої криптовалюти призвело до збільшення хешпрайсу на понад 37%, відповідно збільшивши дохід майнерів.

За даними Hashrate Index, з 11 березня показник зріс із $0,061 за 1 TH/s на день до $0,083.

BTC

«Для нас це просто чистий навар. Коли ви дивитеся на підвищення ціни біткоїна, то це, по суті, приблизно $200 000 додаткового грошового потоку за добу, за умови, що видобуток становить за цей період близько 20 BTC, як у нас», — прокоментував для The Block виконавчий голова CleanSpark Метью Шульц.

Ще одним фактором, який позитивно вплинув на зростання хешпрайсу, стало зниження цього року тарифів на електроенергію.

«Ринок нам дуже допоміг. Ціни на електроенергію різко впали. А коли ви займаєтеся видобутком біткоїна, це є основною статтею витрат», – заявив представник Core Scientific.

Згідно з Glassnode, з початку року хешрейт першої криптовалюти (згладжений семиденною ковзною середньою) збільшився з 254 EH/s до 321 EH/s — приблизно на 26%.

BTC

За словами Шульца, фахівці компанії вважають, що зростання показника приблизно відповідає заявленим майнерами темпам розгортання вже отриманого обладнання.

За різними оцінками, складність майнінгу, що корелюється з хешрейтом, при черговому перерахунку приблизно 23 березня зросте на 2-4%. Це стане вже третім поспіль підвищенням, що негативно впливає на рентабельність видобутку біткоїна.

Нагадаємо, у лютому сукупний дохід майнерів цифрового золота становив $627,4 млн, що на 4% перевищило показник січня, випливає з аналітичного звіту ForkLog.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар