26 Квітня 2023 в 17:25
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Circle запустила рішення для переказів USDC між Ethereum та Avalanche

Circle
Share this page to Telegram

Компанія Circle, емітент USD Coin (USDC), запустила в основній мережі протокол CCTP для переміщення стейблкоїну між блокчейнами. Спочатку рішення реалізовано для Ethereum та Avalanche.

CCTP усуває необхідність у традиційних мостах з підходом “блокування та випуск”, покращує ліквідність у рамках блокчейн-екосистеми й дозволяє розробникам надавати користувачам безшовну та безпечну можливість переміщення USDC мережами”, – заявили у фірмі.

При запиті переказу CCTP спалює вказану користувачем суму в USDC у вихідній мережі та випускає для його гаманця аналогічну кількість монет у блокчейні призначення.

На думку розробників, рішення спрощує безліч варіантів використання стейблкоїну, включаючи депонування на DEX у різних мережах, кроссчейн-купівлі та свопи.

“В один клік можна з Avalanche перевести USDC на Uniswap, щоб купити EthereumNFT і виставити його на продаж на OpenSea“, – навели приклад сценарію.

Команда зазначила, що низка кроссчейн-протоколів на кшталт Celer, Hyperlane, LayerZero, Wormhole та гаманець MetaMask висловили готовність використовувати CCTP.

Circle випускає стейблкоїн у кількох мережах, включаючи Algorand, Avalanche, Hedera, Solana, Cosmos та інші. Компанія планує інтегрувати щонайменше частину з них до CCTP протягом 2023 року.

Нагадаємо, у січні компанія опублікувала перший річний звіт про стан та перспективи економіки USDC.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар