17 Травня 2023 в 20:56
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Чанпен Чжао розповів про домінування американського долара

Share this page to Telegram

Генеральний директор найбільшої криптобіржі Чанпен Чжао в ході недавнього заходу зазначив, що за небажанням США прийняти комплексну політику для крипторинку приховується якась «двоїстість». Експерт наголосив, що Штати не хочуть втратити панування американського долара на глобальному ринку.

Він пояснив, що США — це великий уряд із кількома департаментами, що спеціалізуються на фінансовому секторі. При цьому кожен чиновник може мати свою думку з того чи іншого питання. На думку Чжао, ухвалення концепції WEB 3 може допомогти США на відміну від очевидного страху, що американський долар припинить домінувати на ринку. Також він підкреслив, що банківські гіганти відчувають явну загрозу від сегмента цифрових валют і технологій, які стоять за ними.

Чжао підсумував свій виступ: «Я вважаю, що найкращий спосіб зберегти панування американського долара — це ухвалити індустрію блокчейн та цифрові валюти. Але ж у різних людей свої погляди. Крім того, представники американського банківського сектора відчувають загрозу від сегмента цифрових активів».

Раніше наша команда повідомляла: представники Tether зазначили, що планують активно інвестувати кошти у біткоїн для підтримки своїх фінансових резервів.

Повідомлялося, що близько 15% операційного прибутку спрямовуватиметься на інвестиції в Bitcoin. З відкритих джерел відомо, що Tether на цей час володіє біткойнами на суму близько $1,5 млрд.

Додатково $3,4 млрд перебувають у дорогоцінних металах. Згідно з фінансовою звітністю, близько 85% усіх резервів корпорації міститься у фіатних грошах та казначейських бондах США. Наразі сумарна капіталізація стейблкоїнів оцінюється у $131 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар