Криптовалюти

Біткоіни відступив під тиском негативного новинного фону

Біткоін в п’ятницю ввечері відступив на тлі інформації про розслідування навколо кріптовалютной біржі Binance.

Аналітики пов’язують відкат BTC як з раз з негативним новинним фоном.

Нагадаємо, раніше агентство Bloomberg повідомило, що комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами намагається з’ясувати, чи займалися американські користувачі біржі торгівлею кріптодеріватівами і тим самим порушили законодавство країни. Представники торгового майданчика і регулятора поки ніяких офіційних коментарів не публікували в зв’язку з інформацією.

Тиск зараз посилюється не тільки на біткоіни, але і на ринок в цілому. На момент публікації даного огляду курс BTC просів до $ 55 000, капіталізація криптовалют скоротилася до $ 1,06 трлн.

Альткоіни сьогодні практично всі торгуються в червоній зоні. Ефір (ETH) і Binance Coin (BNB) впали до $ 1780 і ​​$ 272 відповідно. Cardano (ADA) і XRP подешевшали більш ніж на 3% до $ 1,07 і $ 0,44. Вартість всіх криптовалют сьогодні ввечері скоротилася до $ 1,7 трлн.

Відкат біткоіна назрівав, вважають спостерігачі. Криптовалюта була явно перегріта, тому її відкат був неминучим і навіть корисним. Однак про масштабне падіння поки говорити не доводиться. Сильна зона підтримки очікується в районі $ 55 000.

На низьких рівнях купівля посилюеться. Команда IntoTheBlock вважає, в короткостроковій перспективі будь-яка серйозна негативна корекція малоймовірна.

Найсильніша підтримка очікується в районі від $ 50 600 до $ 47 200. 2,28 мільйон адрес купили в цілому 841 000 BTC, коли біткоіни торгувався якраз в такому ціновому діапазоні, йдеться в звіті аналітиків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.