binance

Регулятор США ініціював розслідування щодо Binance

Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) ініціювала розслідування щодо кріптовалютной біржі Binance.
Регулятор має намір з’ясувати, чи допускає Binance американських трейдерів на свою платформу без відповідної на те ліцензії.

Як вважають в CFTC, криптовалюта начебто біткоіни (BTC) і ether (ETH) підпадають під їх юрисдикцію. В біржі заявили, що не коментують свої контакти з регулюючими органами.

Поле інтересів США


Примітно, що це не перший випадок, коли американський регулятор висуває претензії великим кріптокомпаніям. Так, наприклад, редакція BeInCrypto повідомляла, що CFTC раніше висувала звинувачення і інший кріптобірже – BitMEX. Тоді розслідування CFTC призвело до того, що біржу покинуло керівництво, включаючи засновника Артура Хейса.

Ціна токена біржі binance coin (BNB) падає. За останні 24 години криптовалюта втратила в ціні понад 13% і торгується на рівні $ 265,69.

Варто зауважити, що звинувачення CFTC з’являються на тлі новин про те, що Binance найняла колишнього сенатора і екс-посла США в Китаї Макса Бокуса для розвитку відносин з державною владою.

Тим часом Мінфін США вивчає нові способи посилення регулювання кріпторинка. Повідомляється, що міністерство має намір зобов’язати банки звітувати про тих, хто інвестує в криптовалюту. Втім, будь-які деталі посиленого регулювання поки залишаються невідомими.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.