Bitfarms

Bitfarms відзвітувала про майже двократне збільшення видобутку біткоіна

Канадська майнінгова компанія Bitfarms повідомила, що за липень на обладнанні фірми було видобуто 391 BTC – це на 90% більше показників січня цього року, коли було видобуто 199 BTC.
Переважна більшість здобутих біткоінів Bitfarms не продає, а залишає на майбутнє. Зараз компанія генерує близько 1.5% хешрейту мережі біткоін, проте вже укладені угоди на постачання 55 300 ASIC-майнерів до кінця наступного року. Після запуску обладнання хешрейт майнерів Bitfarms перевищить 8 Ех / с.

«Ми пишаємося тим, що змогли вкласти 96% видобутих в цьому році біткоінів в наші довгострокові запаси. З огляду на те, як швидко ми розширюємо бізнес, ми сподіваємося збільшити видобуток біткоіна та обсяги накопичень », – підкреслив засновник і генеральний директор Bitfarms Еміліано Гродські (Emiliano Grodzki).

У пресрелізі компанія відзначає, що в цьому році було видобуто 1 748 BTC, і це найбільший показник в Північній Америці. З цих монет в сховище було направлено 1 678 BTC, вартістю приблизно $ 72 млн.

Гродські також розповів, що компанії вдалося скоротити операційні витрати, і домогтися знижок по вже укладених операціях на постачання нових ASIC-майнерів. Ще в березні повідомлялося, що Bitfarms підписала угоду на постачання 48 000 пристроїв MicroBT.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.