27 Лютого 2023 в 17:12
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Біржа Ізраїлю розширить можливості криптовалют

Ізраїль
Share this page to Telegram

Тель-Авівська фондова біржа (TASE), яка управляє єдиною в Ізраїлі публічною платформою для торгівлі акціями, запланувала масштабувати можливості пов’язані з цифровими валютами. Керівництво торгового майданчика хоче розширити дозволену діяльність, щоб дозволити клієнтам небанківських організацій торгувати криптовалютами.

Подібні фінансові установи мають право надавати такі послуги, як інвестиції, консультації, посередництво або переведення в готівку чеків. Однак вони поки не можуть приймати депозити від населення. У повідомленні заявлено, що пропозиція TASE щодо зміни правил відкрита для громадського обговорення. Після цієї стадії його буде подано на затвердження раді директорів установи.

Запропонована структура вимагатиме від небанківських членів купувати та продавати криптовалюту на вимогу клієнтів, використовуючи для цього ліцензовані служби торгівлі та зберігання цифрових активів. Раніше фахівці організації опублікували стратегічний документ, де було заявлено: TASE прагне створити власну платформу для торгівлі цифровими активами на основі блок-технології.

Відзначено, що після потрясінь в індустрії криптовалют у 2022 році, регуляційні органи Ізраїлю активно попереджали громадськість та фінансові установи про ризики цього сектора. На початку лютого 2023 року головний орган фінансових ринків країни випустив попередження проти неліцензованих криптообмінників.

Минулої неділі, 26 лютого, Банк Ізраїлю повідомив місцеві банки та компанії, що випускають кредитні картки, про небезпеку взаємодії з криптофірмами.

TASE заявила, що перехід до торгівлі криптовалютою для небанківських організацій є спробою задовольнити попит, що росте, на криптовалюту. При цьому експерти заявили про одночасне зниження різних ризиків, притаманних діяльності, пов’язаній з віртуальними активами.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар