21 Серпня 2021 в 20:05
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance обмежує торгівлю криптодеривативами в нових юрисдикціях і запускає аудит верифікації

Binance
Share this page to Telegram

Binance протягом минулого дня закрила можливість торгівлі ф’ючерсами та опціонами на криптовалюту для громадян Австралії та Бразилії. Таким чином біржа уникає можливих претензій з боку Регуляторів цих країн, які не можуть заборонити торгівлю цифровими валютами, але способи вимагати ліцензувати обіг дериватів будь-якого виду.

Свої претензії до діяльності Binance висловили фінансова влада більше десятка країн, проте найбільші проблеми компанії доставило заяву Нідерландів.

Голландська влада оголосила біржі криптовалют підозру про участь в антивідмивних операціях і порушеннях принципів верифікації KYC / AML. У звичайній ситуації, подібне обвинувачення не викликало б проблем, якби не хакерська атака на майданчик Liquid.

Японська біржа криптовалют недавно втратила близько $ 92 млн, частина з яких після міксерів могла потрапити на біржу Binance. Якщо розслідування підтвердить цей факт, звинувачення Нідерландів знайде реальні факти, за якими настануть об’єктивні наслідки.

У цій ситуації Binance вирішила провести аудит верифікації. Клієнтам компанії доведеться виконати всі вимоги KYC / AML, завантажити документи і підтвердити адреси проживання (прописки). До цього моменту ряд дій і операцій буде обмежений.

Деяким рахунках, нововведення Binance не принесе проблем, верифікація буде поетапною, а виведення коштів відкрито, але закрито поповнення депозиту. За трейдерами, чиї дії виявляться підозрілими, біржа може закрити всі переклади, поки особу власника рахунку нічого очікувати доведено.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар