Binance

Binance обмежує торгівлю криптодеривативами в нових юрисдикціях і запускає аудит верифікації

Binance протягом минулого дня закрила можливість торгівлі ф’ючерсами та опціонами на криптовалюту для громадян Австралії та Бразилії. Таким чином біржа уникає можливих претензій з боку Регуляторів цих країн, які не можуть заборонити торгівлю цифровими валютами, але способи вимагати ліцензувати обіг дериватів будь-якого виду.

Свої претензії до діяльності Binance висловили фінансова влада більше десятка країн, проте найбільші проблеми компанії доставило заяву Нідерландів.

Голландська влада оголосила біржі криптовалют підозру про участь в антивідмивних операціях і порушеннях принципів верифікації KYC / AML. У звичайній ситуації, подібне обвинувачення не викликало б проблем, якби не хакерська атака на майданчик Liquid.

Японська біржа криптовалют недавно втратила близько $ 92 млн, частина з яких після міксерів могла потрапити на біржу Binance. Якщо розслідування підтвердить цей факт, звинувачення Нідерландів знайде реальні факти, за якими настануть об’єктивні наслідки.

У цій ситуації Binance вирішила провести аудит верифікації. Клієнтам компанії доведеться виконати всі вимоги KYC / AML, завантажити документи і підтвердити адреси проживання (прописки). До цього моменту ряд дій і операцій буде обмежений.

Деяким рахунках, нововведення Binance не принесе проблем, верифікація буде поетапною, а виведення коштів відкрито, але закрито поповнення депозиту. За трейдерами, чиї дії виявляться підозрілими, біржа може закрити всі переклади, поки особу власника рахунку нічого очікувати доведено.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *