2 Квітня 2023 в 20:07
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Банки Великобританії відмовляються від роботи із криптокомпаніями

Британія
Share this page to Telegram

Запит криптовалютної фінтех компанії SavingsBlocks на відкриття корпоративного рахунку відхилили вже сім лондонських банків. Згідно з джерелами Bloomberg, вже не перший представник індустрії зазнає труднощів із банківським обслуговуванням у Великобританії.

SavingsBlocks – криптокомпанія з приблизно 200 клієнтами, яка звернулася до дев’яти банків, щоб відкрити рахунок, але досягла успіху лише у двох випадках. Причому ці дві організації, які погодилися мати справу з SavingsBlocks, вже кілька разів зверталися до генерального директора компанії Едуара Донізо (Edouard Daunizeau), запитуючи додаткову інформацію про транзакції клієнтів. Донізо заявив, що у Сполученому Королівстві стало складно знайти провайдера послуг:

«Не так багато можливостей є – найбільш традиційні банки не пропонуватимуть банківські послуги криптофірмам. З урахуванням останніх подій це буде навіть складніше. Ми шукаємо ліцензію у Франції, де, думаємо, буде простіше».

Чинний прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак (Rishi Sunak), бувши міністром фінансів за попереднього прем’єр-міністра Бориса Джонсона (Boris Johnson), заявляв про прагнення зробити Сполучене Королівство криптовалютним центром. Політик наполягав, що вжиті заходи «допоможуть забезпечити компаніям гарантії вільної можливості інвестувати, розвиватися та розширюватись у країні».

Проте, починаючи з лютого 2023 року, ситуація не сприяє здійсненню задумів Сунака. Деякі банки ввели обмеження на суми, які клієнт може перевести на криптобіржу. Раніше у Великій Британії криптоінвестора було засуджено за торгівлю наркотиками.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар